Ekonomi

Baby Shark’ın canlı turu ABD’deki izleyicileri memnun ediyor.

LAS VEGAS – Nickelodeon, The Pinkfong Company ve VStar Entertainment Group, ABD yolculuğuna 3 Şubat Cumartesi günü Sioux City, IA’da başlayan canlı bir sahne şovu olan Baby Shark’s Big Broadwave Tour’u sunuyor! Popüler animasyon dizisi Baby Shark’s Big Show’dan uyarlanmıştır! Nickelodeon’daki şovda görsel efektler, akılda kalıcı müzik ve hayranların en sevdiği karakterlerin bir karışımı yer alıyor.

Sioux City’de başlayan tur, 2024 yılına kadar ülke genelinde devam edecek ve yepyeni bir hikaye ve müziklerin yanı sıra dizideki müziklerin yorumlarını da çeşitli şehirlerdeki izleyicilerle buluşturacak.

Bu, VStar Entertainment Group’un Nickelodeon ile ortaklığının başladığı 2016 yılından bu yana altıncı işbirliği. Önceki girişimleri, Nickelodeon karakterlerini dünya çapında milyonlarca çocuk için başarılı bir şekilde canlı sahne deneyimlerine dönüştürdü.

VStar Entertainment Group Genel Müdürü ve Baş Yapımcısı Wendy Edwards, turnenin aldığı resepsiyondan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seyircinin gücünün açılış haftasonunun heyecanına katkıda bulunduğunu ve canlı tiyatronun birleştirici gücünün altını çizdiğini belirtti.

Paramount’un Deneyimler ve Canlı Sahneden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rachel Karpf da turdan duyduğu heyecanı dile getirerek gösterinin benzersiz tasarımına, orijinal müziğine ve ilgi çekici hikayesine dikkat çekti.

Gösterinin konusu, Baby Shark ve arkadaşlarının Party Puddle Tiyatrosu’nu yıkımdan kurtarmak için su altı macerasına çıkmaları ve etkileşimli bir deneyim yaratmak için izleyiciyi anlatıya dahil etmeleri etrafında dönüyor.

Tur birden fazla şehri ziyaret edecek ve biletler www.babysharkontour.com adresinden temin edilebilir. Ayrıca belirli marketlerde gösteri öncesinde “Fintastic Photo Op” deneyimi sunulacak, Baby Shark ile bireysel fotoğraf çekilebilecek ve her çocuğa özel ikram verilecek.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu