Haber

KASKİ’den depremzedelere su deposu desteği

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi Genel Müdürlüğü (KASKİ) tarafından Kahramanmaraş’a 21 adet su deposu gönderildi.

7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntıların ardından ilk dakikalardan itibaren Önder Dr. Memduh Büyükkılıç liderliğinde deprem bölgesine desteğini sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç duyulan her alan ve noktada hummalı çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Kahramanmaraş’ta hızlı bir şekilde altyapı çalışmalarına başlayan ve değerli bir seviye kaydeden Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekipleri deprem bölgesinde misyonunu yerine getirirken, Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri’deki ilgili birimleri de talepler doğrultusunda güçlendirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. kabul edilmiş.

Büyükşehir ekipleri deprem bölgesinde gerekli alt yapı onarım çalışmalarını sürdürürken, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi Genel Müdürlüğü (KASKİ) de Kahramanmaraş’a su temini amacıyla 2 bin ve 3 bin litre su depoları ile 21 adet su deposu yaptırdı. temel gereksinimlerden biridir. a gönderildi .

Her türlü ihtiyacı karşılamak için özveriyle çalışan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ihtiyaç noktalarında su depolarını depremzedelerin kullanımına sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu