Yaşam

Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 49. bölüm fragmanını izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanını izle!

Üç Kızkardeş Dizi, yayınlandığı son bölümde izleyenleri yine merakta bırakan bir sonla noktalandı. Three Sisters 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları gündeme geldi. Üç Kız Kardeş 49. bölüm fragmanını izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanını izle! Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölüm fragmanını izleyen izleyiciler Üç Kız Kardeşler 49. bölüm heyecanla bekliyor. Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 49. bölüm fragmanını izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanını izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar burada…

ÜÇ KARDEŞ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Türkan, Döner ve Derya… Biri tatlılığıyla, biri yumuşaklığıyla, diğeri asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delice bağlı üç kız kardeş… Kolay hayaller kurarken… akranları, ne geçmişlerinin gölgesi onları terk edecek ne de şansları onlardan yana olacak. Üç kız kardeş anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken, Türkan’ın evlenmesiyle birlikte ailenin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başlayacak ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, kapana kısıldığı masal şatosunda mutsuzluğunu örtbas etmeye çalışırken, Dönen’in hayatı geçmişten gelen büyük bir sır tarafından alt üst edilecek ve Derya geri dönülmez bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin ise kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

ÜÇ KARDEŞ 49. BÖLÜM FRAGMANI İZLEYİN! (BAĞLANTI)

ÜÇ KARDEŞ, SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Türkan’ın boşanma davasında aldığı karar annesi ile arasında büyük gerilime neden olur. Somer cephesinde ise Türkan’a karşı büyük bir kırılma yaşanacaktır. Öte yandan Mine, Türkan ile Somer’in artık boşanmadıklarını öğrenince Türkan’ın bu süreci uzattığını düşünür ve Türkan’dan daha çok haberdar olur. Ancak hayatında Nihat ile de önemli bir sorunu vardır. Ondan kurtulmak için Priority’yi manipüle etmeye başlar.

THE THREE Sisters Oyuncuları

İclal Aydın – Nesrin

Özgü Kaya – Türkan

Almila Ada – Dönüş

Melisa Berberoğlu – Derya

Reha Özcan – Sadık

Berker İnanç – Somer

Elveda Yurtsever – Öncelik

Benian Dönmez – Nezahat

Nazlı Senem Ünal – Mine

Demircan Kaçel – Mesut

Vural Şahanoğlu – Serdar

THREE Sisters Yeni Bölüm Fragmanı

islahiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu