Haber

Zeynep Bastık’ın vajina aynası karşısında verdiği poz ve kombini ortalığı karıştırdı!

İlginç pozlarıyla sosyal medyada sık sık gündem olan Zeynep Bastık, vajina şeklindeki ayna karşısında verdiği poz ve etek kombiniyle gündem oldu! Detaylar ?

Zaman içerisinde tarzı, tavrı ve pozları büyük bir değişime uğrayan Zeynep Bastık’ın sosyal medya paylaşımları bugünlerde müziğinden daha çok konuşuluyor.

Müziğini koltuğunda söyleyen, tek başına sesiyle bile insanı büyüleyecek kadar tatlı olan Zeynep Bastık tarih oldu. Artık çok daha cesur görünen, tartışmacı bir üsluba sahip bir hanımefendimiz var.

Durum böyle olunca paylaştığı fotoğrafların gücü ve odağı da doğal olarak değişti. Şekli ve değişiklikleri ise sosyal medyada sürekli eleştirildi.

Yeni sevgilisiyle Yunanistan’da tatil yapan Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde paylaştığı yeni fotoğraf serisiyle büyük ses getirmişti.

Fotoğraflar arasında özellikle kötü basına maruz kalan iki fotoğraf vardı! Bu fotoğraf onun kombinasyonlarından birini detaylı olarak gösteriyor ?

Diğeri ise ayna karşısında vajina olarak çektiği selfie?

1. Zeynep Bastık’ın kombinini eleştiren, aynaya ve zaman içindeki dönüşüme dikkat çekenlerin söylediklerine bir bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

?

14. ?

15. ?

16. ? O halde söz sizde! Bu bir kombinasyon mu? Ayna size tuhaf ya da anlamlı geldi mi? Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

hamamozu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu