Yaşam

Pique’den Shakira’ya ‘Casio’: Ömür boyu kullanırsın

Grammy ödüllü müzisyen Shakira’nın yeni çıkan şarkısı ‘Music Sessions #53’, 12 yıldır birlikte olduğu ve geçtiğimiz aylarda boşandığı eski eşi Gerard Pique’den yanıt aldı.

Yayınlandıktan sonra gündem olan müzikte “Ben 22 yaşında iki kıza bedelim. Ferrari’yi Twingo’ya değiştirdin. Rolex’i Casio’ya değiştirdin” sözüne atıfta bulunan Pique, “Casio harika bir saat, ömür boyu takabilirsiniz.” . Pique’nin saat markası Casio ile de sponsorluk anlaşması imzaladığı öğrenildi.

Arjantinli DJ Bizarrap ile çalışan Kolombiyalı müzisyenin yeni müziği yayınlandığı ilk gün 62 milyondan fazla izlenmeye ulaştı.

şarkının sözleri şu şekildedir:

“Sana dönmeyeceğim, benim için ağlama, yalvarma/ Seni eleştirmelerinin benim suçum olmadığını anlıyorum/ Ben sadece müzik yapıyorum, seni rahatsız ediyorsa kusura bakma. Beni kırdığını sanıyorsun ama güçlendirdin/ Hanımlar artık ağlamayın, menfaate çeviriyor. Sana sözde yedeğimde iyi şanslar dilerim/ Sana ne olduğunu bile bilmiyorum/ O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile/ 22 yaşında iki kız değerindeyim. Bir Ferrari’yi Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettiniz.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu